Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia
Gelegen op 8 minuten wandelen van Unaerp, heeft 1-slaapkamer Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. Het strand appartement in Guarujá ligt op afstand van 4 km van het Pitangueiras Strand en biedt een terras met een kust uitzicht.
Dit appartement van 85 m² bevindt zich in de Enseada wijk van Guarujá, op rijafstand van 10 minuten van de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro. Strand Praia da Enseada is bereikbaar binnen 2 km.
Deze strand accommodatie heeft een balkon, een terras en een keuken met een wasmachine voor optimaal comfort. Het appartement biedt 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een inloopdouche en een apart toilet.
Gasten die in Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een ingerichte kitchenette, evenals een eetgedeelte en een eethoek buiten. Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia ligt binnen 81 km van Pref Saladino treinstation. Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een golfclub.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ilha Pompeba3841 km
- Pitangueiras-strand3,9 km
- Enseada Beach550 m
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas93 km
- Treinstations
- Maua43 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia?
Gasten van dit strand Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Edenstrand, op 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Pitangueiras Strand (4 km) en het Stoomtreinpaviljoen (3,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia?
De prijs van het boeken van Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia is $66. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in dit strand Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia?
Dit strand Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit strand Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia?
Dit strand Apartamento No Guaruja A 400 Mts Da Praia bestaat uit 85 vierkante meters.